Galda Jewellery

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Do każdego z naszych partnerów zawsze podchodzimy indywidualnie, tak aby wspólnie osiągnąć sukces. Oferta, którą przygotowaliśmy, skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i istniejących firm zainteresowanych stałą współpracą. Poniżej przedstawiamy Państwu trzy modele współpracy uzależnione od oczekiwań i możliwości przyszłego partnera.

Sprzedaż stacjonarną prowadzimy w:

  • » Gdańsku,
  • » Warszawie,
  • » Poznaniu.

Jeśli chcesz otworzyć lub posiadasz własny punkt ...
wystarczy przedstawić nam takie informacje jak: lokalizacja / telefon kontaktowy / szacowana miesięczna sprzedaż. Skontaktujemy się z Tobą, by wspólnie dobrać najlepszy model współpracy.

Masz sklep internetowy ...
i chcesz uzupełnić go o unikatowe produkty najwyższej jakości, to biżuteria firmy Galda jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Wyślij do nas dane kontaktowe oraz adres Twojego sklepu internetowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z dystrybucją naszej biżuerii przez sieć Internet.

Jesteś osobą prywatną (osoba pracująca / bezrobotna / student[ka]) ...
to z chęcią nawiążemy z Tobą współpracę na zasadach przestawicielstwa handlowego. Reprezentując firmę Galda i sprzedając produkty naszej marki zarabiasz tyle ile chcesz! Zarobki są uzależnione od prowizji - im większa sprzedaż tym wyższa prowizja dla Ciebie!

Prosimy kontaktować się mailowo lub z wykorzystaniem formularza kontaktowego w zakładce Kontakt

Zachęcamy do współpracy!